Monday, 30 March 2015

XPDC pendidikan luar, sekolah menengah pusat ko sarawak

JAWATANKUASA PROGRAM EKSPEDISI  PENDIDIKAN LUAR MURID SEKOLAH MENENGAH
PERINGKAT NEGERI SARAWAK 2015

  • JAWATANKUASA INDUK
Penaung
:
Pengarah Pendidikan Sarawak
Penasihat
:
Timbalan Pengarah Pendidikan Sarawak
Pengerusi
:

Ketua Sektor,
Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Timbalan Pengerusi
:

Ketua Unit
Pusat Kokurikulum Negeri
Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Setiausaha
:

Penolong Pengarah, Pengurusan Program
Pusat Kokurikulum Negeri
Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Bendahari
:

Ketua Unit
Unit Khidmat Pengurusan Kewangan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Ahli Jawatankuasa
:
Pejabat Pendidikan yang terlibat





·         JAWATANKUASA KERJA
Penaung
:
EN. AMBROSE AK JARIT
Ketua Sektor
Sektor Pembangunan Pengurusan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Pengerusi
:
TN. SARKAWI BIN ASKAR
Ketua Unit,
Pusat Kokurikulum Negeri
Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Timbalan Pengerusi
:

TN. SARAMINAH
Penolong Pengarah, Pengurusan Program
Pusat Kokurikulum Negeri
Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Setiausaha
:
TN. Mohamad Shafiq Bin Abdulah
Ketua Jurulatih
Pusat Kokurikulum Negeri
Sektor Pengurusan Pembangunan Kemanusiaan
Jabatan Pendidikan Sarawak

Penyelaras Program
:
TN. CAROLUS GUMBILI BASAIE
Pemantau Program
:
TN. MOHAMAD SHAFIQ BIN ABDULAH
Komandan Kem
:
TN. ADUKA BIN SIMOH
Penolong Komandan Kem
:
RAMSAY AK WOODWARD
Ketua Aktiviti
:
SABIR SUNTAK
Pecah Bendung
:
 AGNES MOLY AK EDDIE SAGA/ HANISAH BT HAMDAN

Urusetia,  Dokumentasi,  Sijil, Buletin Harian, Cenderamata, Setiausaha
:
AGNES MOLY AK EDDIE SAGA/ HANISAH BT HAMDAN / ROSANA ANN 
Penginapan/ Kem Kraft
:
ARIFFIN BIN ALIMIN
Pengangkutan
:
BIKER AK TANJUT / AB SHAHMADLUDDIN BIN AB SHUKOR
Makanan dan Sajian
:
ROSANA ANN  / HANISAH BT HAMDAN
Kebersihan dan Khidmas
:
HOPI ANAK NYODIM

Keselamatan dan Kecemasan
:
ARIFFIN BIN ALIMIN / ALHIAS B MUHI

Logistik
:
SABIR SUNTAK
Jurufoto / Selayang Pandang / Siaraya
:
ABDUL HARIS BIN YUSOP
 Pengacara Majlis
:
 PESERTA / AGNES MOLY AK EDDIE SAGA
Malaysia Cergas / Senamrobik
:
ARIFFIN BIN ALIMIN / HOPI ANAK NYODIM

Kerohanian
:
MOHD BAKRI IMAN / AB SHAHMADLUDDIN BIN AB SHUKOR
Penutupan Rasmi / Ucaptama
:
KEM KOM / DO BERTUGAS / ABANG ZAINAL
Jurulatih Bertugas (DO)


Hari 1
:
HAIRUL GOH
Hari 2
:
ARIFFIN BIN ALIMIN
Hari 3
:
AB SHAHMADLUDDIN BIN AB SHUKOR
Hari 4
:
ALHIAS B MUHI


BASIKAL
KAYAK
ORENTERING
ABSEILING
WALL CLIMBING
IKHTIAR HIDUP
ABG ZAINAL
CAROLUS
MOHD PERIDAR
HAIRUL (K)
ARIFFIN
RAMSAY

SABIR
M SHAFIQ
LING
MOHD BAKRI (K)
ADUKA
HOPI
SARAMINAH
ALHIAS

ROSANA ANN
LING
MOHD BAKRI (K)
SHAHMADLUDIN

M SAFIQ
ABG ZAINAL
SABIR
HAIRUL(K)
HANISAH
MOHD PERIDAR
CAROLUS
ARIFFIN(K)
ADUKA
HOPI

ALHIAS (K)
RAMSAY
ABDUL HARIS
SARAMINAH